22 Ağustos 2010 Pazar

Sizin için seçtiklerim 2...Üst tarafı kadife olan bu elbise; rubada soft pembe kurdelesi ve eteklerindeki çiçek işlemeleriyle kalitesini belli eden harika bir dizayna sahip. Özel günlerde bebeğinizin öylesine giyinmediğini açıkça gözler önüne serecektir.Bu tatlı pembe rengindeki elbise alt sıradaki  çiçek detaylarıyla gerçekten çok şık olmuş, saten kurdele saç bandı ile tamamlanmış, özellikle sarışın bebeklere çok yakışacaktır.


Bu saten çamaşırlı kırmızı elbisenin siyah fötr şapka ve siyah bir babetle sonbahar gezmesinde harika olacağını düşünüyorum.

Her ne kadar çocuklarda gelinliği sevmesem de bu beyaz elbisenin göğüs kısmındaki işlemelere ve eteğindeki fırfırın duruşuna gerçekten bayıldım.
İşte bu pembe askılı bluz fırfırlı modaya gerçekten uygun, altına takım olarak kot düşünülmesi ise harika.. günlük ve gerçekten göz alıcı. Bu kombinasyonu mutlaka yapmak gerek..


Karlı bir kış gününü anımsatıyor. Siyah botlar ve kırmızı pardesü ile tamamlanabilecek harika bir günlük elbise. Saçları yarım toplanmış, yanakları soğuktan kızarmış kumaral bir kız çocuğu var gözümün önünde..Bir önceki elbiseye inat baharı getirmiş bu harika dizayn. Belki de etekleri papatya yaprağı gibi olmasa o kadar dikkatimi çekmezdi ama gercekten  muhteşem..
Yaz aylarının bence bir numaralı seçimi bu tatlı tulumlar. Pratik olmasının yanında, bebişlerin tombul bacaklarını daha da tatlı gösteriyorlar. Bence bebekler de en çok bu tarz tulumların içinde kendilerini özgür hissediyorlar. İlk 6 ay için en güzel seçimlerden.

Yaz akşamlarında bebeğiniz ile birlite yemeğe çıktınız, bebe yaka modeli, tulum gibi kapalı alt bölümü ile gecenin en şıkları arasında olmak için ideal bir seçim.

Özellikle maviş gözlü bebekler için yapılmış gibi sanki. Koton elbisenin renklerinin ne kadar enerji dolu olduğuna dikkatinizi çekerim. Deniz kenarı tatiller için harika 


Bebeğiniz ilk resmi yemeğine mi katılacak, işte üzeri işlemeli, faklı kumaş dokuları ile prenseslere layık bir toz pembe elbise
İşte favorilerimden biri, ralph lauren bu elbise ile bebeğiniz şıklık konusunda da bir numara olacak. Bu elbise 0-18 ay aralığındaki tüm bebeklerde ayrı güzel olacaktır. Özellikle yaklaşık 15 ay civarındaki bir bebekte, bir de altında pembe ya da mavi babetleri ile muhteşem duracağına eminim. Bu arada bebeklerin rahatlığı için dizayn edilmiş fırfırlı etekleri elbiseyle bütün şık ve rahat daha ne istenebilir ki.
Kot şıklığı sınır tanımıyor! GAP marka bu elbise minik prensesin haftasonu şıklığı için süper bir seçim olacaktır. Mavi bir toka ile süslerseniz bir de beyaz bir merserize... geri bir tek fotoğraf çekip bu tatlı elbiseyi ölümsüzleştirmek kalır.Bir bebek bu kadar şık olabilir mi? İşte sorunun cevabı, başka söze gerek yok sanırım. Birazdan tenis maçına çıkacak gibi :) kıyafetin rengi de ayrıca hoşuma giden bir detay.

     Miniğiniz ilk düğün davetine giderken neler mi giyebilir? işte sorunun bir kaç cevabı... Bu saten, tafta, ipek  kumaşlı elbiseler ile kendisini gerçekten bir prensen, bir peri gibi hissedecektir.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...