22 Ağustos 2010 Pazar

Yazlık Kıyafetler

ÇİÇEKLİ ELBİSE

Bu tatlı ve rahat çiçekli elbise Nişantaşındaki bir bebek butiğinden. Tombik kollar ve bacaklar için ideal! Tatlılıklarına tatlılık katıyorlar.  Dantelli kısa tayt ise C&A'dan. Patikler Zara Kids, çoraplar ise E-bebekten, %100 bambu kumaşı, gerçekten sağlıklı ve rahat...

TOMMY ZIBIN


Sarı zıbın Tommy Hilfiger'dan, sevgili Şükkan ve Erener'in hediyesi. Altındaki kapamalar çıt çıt yerine düğmeli olduğu için giydirmesi biraz zor ama o kadar havalı ki, en sevgiğimiz zıbınlarımızdan.. :)

KOT ŞORT ŞIKLIĞI


İşte favori kot şort! Ben Moda diye buna derim. Bundan bir tane mutlaka edinmek gerekiyor, her kıyafete oluyor, bebeğiniz için de çok konforlu, rahat hareket edebiliyor. Kalın askılı zıbın Mothercare, biraz erkeksi ama kullanışlı. Kot şort ise Zara Kids. Çoraplar Tromboline, ne yazık ki Türkiye'de yok ama çok sevimliler, ayakkabı şeklindeki baskıları sayesinde ne kadar kullanışlı olduklarını anlatamam! Daha önceki yayınlarda nereden bulabileceğinizi ve çeşitleri açıklamıştım BURADAN göz atabilirsiniz.


Çeşme'de deniz, güneş keyfi... hava muhteşem, ne de olsa Ege'deyiz :) Askılı elbise mothercare 
İşte bir bebek için olabilecek en rahat kıyafet, GAP Kids. Fırfırlı ve askılı bir tshirt ve alt takım!GÜNLÜK

Günlük kullanım için tercih ettiğiniz zıbınların koton olmasına eminim ki dikkat ediyorsunuz, yine modadan uzaklaşmamak adına bu koton zıbınları seçerken soft renklere sahip, çiçek desenli, karpuz kollu ya da her zamanki gibi fırfırlı bir giy çık zıbını tercih edebilirsiniz. Ben bir tane edindim, bakın ne kadar da tatlı..

BEYAZ PANTALON

İlda'nın en sevdiği kıyafetlerinden askılı zıbın C&A sıcak günlerin vazgeçilmesi haline geliyor gerçekten çok kullanışlı, özellikle elbiselerin içine giydirmek için bir numara. Bir çok bebek mağazasından bulunabilir yine soft renklerde olması kullanım alanını arttırıyor. Patolona gelince aranızda yaz günlerinin şıklığını beyaz pantalın ile beslemeyen var mı? Neden bebeğiniz ekisk kalsın ki  işte Benetton beyaz pantalon, üzerine giydireceğiniz renkli bir bluzla tam caddelik.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...